Stoper Online

Published on Monday, October 6th, 2014

Kontrolowanie naszego czasu związane z wykonywaniem naszych codziennych zadań jest dobrym sposobem na zwiększanie naszej produktywności. Dla wielu z nas nasz komputer jest trochę jak czarna dziura, w której znikają godziny i po chwili orientujemy się, że straciliśmy praktycznie cały wieczór bez zrobienia niczego. Wtedy zadajemy sobie pytanie: Co robiłem cały dzień?
Jedno z rozwiązań tego problemu to stoper online ChronMe, który pomoże Ci mierzyć czas spędzony na wykonywaniu codziennych czynności poprzez tworzenie swego rodzaju listy. Pomoże Ci oszacować ile czasu trwały i kiedy się zaczęły różne rzeczy, które robiłeś.
Wersja angielska stopera online ChronMe działa od 2008. Do tej pory otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od użytkowników, który używają stopera online do:
  • Przygotowania przemów
  • Monitorowania czasu trwania projektów
  • Monitorowania opóźnień w fabrykach
  • Mierzenia odstępów między skurczami porodowymi
  • Mierzenia czasu rozmów telefonicznych w call center
  • Monitorowania czasu realizacji usług taksówkarskich
  • Synchronizacji wysokiej jakości wideo
Istnieją tu tylko dwa przyciski: jeden uruchamia i stopuje stoper online a drugi go resetuje. Za każdym razem, kiedy zatrzymujesz stoper, pojawi się nowa linijka na liście pokazująca czas startu, długość danej czynności i dokładną datę, kiedy się to zadziało.
Lista rezultatów może zostać pobrana na komputer w formacie CSV lub SCVS, które mogą być zaimportowane do arkuszy kalkulacyjnych jak na przykład Excel. Większość użytkowników z Europy spotka się z tym, że format SCSV ułoży dane w kolumnach, kiedy otworzą plik w Excelu. Najlepszym sposobem jest zobaczenie, który format pasuje Ci najbardziej.